הכירו את מנהלת מחלקת חינוך הנכנסת, סיגלית הלל.

סיגלית מגיעה אלינו מפתח תקווה, עם ניסיון ניהולי רחב והיכרות עמוקה עם כל הרצף החינוכי. אשת חינוך למעלה מ-30 שנה בתפקידי מטה שונים במנהל החינוך פתח תקווה, כולל הקמת האגף לחינוך מיוחד, ניהול אגף בתי הספר היסודיים, ותכניות ייחודיות לקליטת תלמידים עולים שהביאו לשינוי תפיסה של מצוינות ומחוננות.לאחר שנים רבות של צמיחה בארגון גדול, סיגלית חיפשה לפעול במקום קטן ואינטימי יותר, שבו תוכל לעשות עבודת עומק, להכיר את התלמידים – אפילו בשמות, ולהנחיל את משנתה החינוכית הכוללת מערכת חינוך המשלבת חדשנות ומצוינות לצד פיתוח עולמם הרגשי של התלמידים ודאגה לרווחתם הנפשית, במיוחד בתקופה מאתגרת זו שבה רב הנסתר על הגלוי.

         

סיגלית מאמינה בחינוך פרודוקטיבי, בתקשורת מקדמת ובדיאלוג משתף, המאפשרים לצוותים, לקהילה ולהורים להיות שותפים אמיתיים לדרך, ולמילוי תפקידה של מערכת החינוך: לפתח הזדמנויות ויכולות לכל התלמידים, בכל התחומים: קוגניטיבי, נפשי, תרבותי וחברתי.

 

 

 

סיגלית מוסרת שדלתה פתוחה, אמנם קבלת הקהל מוגבלת בימים אלו אבל  בכל שאלה ניתן לפנות אליה במייל sigalit@hevel-yavne.org.il

משה ליבר ראש המועצה:
מתוך מועמדים רבים לתפקיד בחרנו את סיגלית שמביאה עמה ניסיון רב וגישה חינוכית מצוינת, ואני מאמין ובטוח בהצלחת דרכינו המשותפת כאן במועצה.

בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לרבקה טאוב על חמש שנות עבודה יצירתית, כולל הקמת מחלקת החינוך במועצה מהמסד ועד הטפחות. רבקה משאירה אחריה בסיס איתן להמשך עבודה חינוכית בחבל. נאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כמנכ"לית מכללת חמדת הדרום.

שנת הלימודים שנפתחת ממש בקרוב, לא הולכת להיות שנת לימודים רגילה כפי שכולנו יודעים. בימים אלה מנהלי בתי הספר העבירו להורים את מתווה הלימודים בשכבות הגיל השונות, וצוות המתנ"ס שוקד על תכנית קורסים ופעילויות שונות לכיתות ה'-ט' בכל ישוב. פרסום מפורט יותר יצא בקרוב.