תושבים יקרים

אנחנו שמחים לעדכן אתכם בתוכניות לבית הספר של החופש הגדול.
בשעה טובה פתחנו אתמול – יום ראשון ה12.7.20 את בית הספר של החופש הגדול בעמיחי בחלוקה ליישובים
החלוקה ליישובים נשמרת בהסעות ובבית הספר.

בהסכמת משרד החינוך, ולאחר דיונים עם מנהלי בתי הספר, הנהגות הורים ונציגות ועדות חינוך ביישובים, החלטנו כי המשך פעילות בית הספר של החופש לכיתות א'-ד' תתקיים לכל ילדי החבל, ביישובים, ולא על פי חלוקה לבתי ספר.
החל מיום רביעי ה15.7 יתקיים בית ספר של החופש הגדול לכל ילדי חבל יבנה על פי חלוקה ליישובים באופן מלא על פי הפירוט הבא:

>> לילדי בית גמליאל מכיתות א'-ד' – בית ספר של החופש יתקיים ביישוב, במבנה הסניף ובמבנה בית הכנסת הספרדי הישן. החלוקה לקבוצות תתבצע על פי הרישום בפועל. לא יתקיימו הסעות. ההגעה עצמאית. 
ניפגש ביום רביעי במגרש הכדורסל בשעה 8:00, נתכנס על פי קבוצות גיל, ומשם נתחלק לקבוצות. סיום הפעילות בשעה 13:00, החזרה הביתה עצמאית.


>> לילדי בן זכאי מכיתות א'-ד' – בית הספר של החופש יתקיים ביישוב, בחדר חוגים ובמקלט הסמוך. החלוקה לקבוצות תתבצע על פי הרישום בפועל. לא יתקיימו הסעות. ההגעה עצמאית.
ניפגש ביום רביעי ה15.7 במגרש הכדורסל בשעה 8:00, נתכנס על פי קבוצות גיל, ומשם נתחלק לקבוצות. סיום הפעילות בשעה 13:00, החזרה הביתה עצמאית.


>> לילדי גבעת וושינגטון וכרם ביבנה מכיתות א'-ד' – בית ספר של החופש הגדול יתקיים בגבעה. הודעה על נקודת המפגש תופץ ביישובים ותישלח לנרשמים.

>> הפעילות לילדי ניר גלים (משני בתי הספר) תתקיים בבית ספר עמיחי בחלוקה על פי קבוצות גיל. הסעות יצאו מניר גלים. פרטים על שעות ההסעות יופצו בקבוצות היישוב ויישלחו לנרשמים.


>> הפעילות לילדי בני דרום ונווה הרצוג (משני בתי הספר) תתקיים בבית ספר נעם בחלוקה על פי קבוצות גיל. הסעות יצאו מבני דרום. פרטים על שעות ההסעות יופצו בקבוצות ביישוב ויישלחו לנרשמים.


בית ספר של החופש הגדול יפעל על פי כל ההנחיות והתקנות הנוגעות לתקופת הקורונה. לא תתקיים פעילות הדורשת מגע, יישמר מרחק ממפעילים חיצוניים, ותהיה הקפדה על לבישת מסיכות ועל חיטוי. 
לקחנו על עצמנו להחמיר, ולבצע הפרדה לפי יישובים, וגם במהלך הפעילות נשמור ככל שניתן על הפרדה בין קבוצות הגיל השונות.

מי שכבר רשום לבית ספר של החופש הגדול, אין צורך להירשם מחדש. רק להגיע למקום הפעילות או לנקודת האיסוף בשעה היעודה.

מי שטרם נרשם יכול לעשות זאת באתר המתנ"ס. 

שימו לב, על אף שהפעילות על פי יישובים, הרישום על פי בית הספר אליו שייך הילד (לצרכי משרד החינוך).

מי שביטל את הרשמתו ומעוניין להירשם מחדש, יכול לעשות זאת טלפונית במזכירות המתנ"ס. במידה ויש עומס במזכירות ואינכם מקבלים מענה, אנא התאזרו בסבלנות, הקפידו להשאיר הודעה, ואנו נחזור אליכם לצורך ביצוע רישום. ניתן לחדש רישום, גם באמצעות שליחת מייל הכולל את פרטיכם ופרטיו המלאים של הילד (מקום מגורים, כיתה ובית ספר אליו הוא משתייך) ל misrad@hy.matnasim.co.il

כרגע, עלות ההרשמה לכולם עומדת על 360 ₪.

 בקרוב, נקבל הנחיות ממשרד החינוך לגבי גובה הזיכוי המגיע למי שלא השתתף עקב אי פתיחת המסגרות, ואנו נזכה אתכם בהתאם.


על פי הנחיות משרד החינוך זיכוי מתקבל רק במקרה של ביטול המסגרת, ולא במקרה של היעדרות עקב בידוד או מחלה, אולם אנו בודקים אפשרות לפעול במקרים כאלו לפנים משורת הדין.

אנו מבקשים' מכל מי שמעונין שנשקול את המקרה שלו לפנות – בכתב בלבד – למזכירות המתנ"ס במייל misrad@hy.matnasim.co.il  - נוכל לתת תשובות לגבי החזרים אלו, לאחר תום הרישום והפעילות.

בכל מקרה, החיוב יתבצע רק בחודש אוגוסט.

בכל שאלה ניתן לפנות למשרד המתנ"ס במייל ובטלפון, או להעלות שאלה בשרשור המיוחד שייפתח לשם כך בדף הפייסבוק של המועצה

אנו עושים כל מאמץ להציע לכם את הפעילות האיכותית והמותאמת ביותר, בתנאים משתנים ולא פשוטים.

ברור לנו שהמצב הזה מאתגר מאוד אתכם כהורים ואת ילדיכם.

בכל שאלה ניתן לפנות למשרד המתנ"ס במייל ובטלפון, או להעלות שאלה בשרשור המיוחד שנפתח לשם כך בדף הפייסבוק של המועצה

אנו מאחלים לכם ולהם קיץ בריא ומהנה,
צוות בית ספר של החופש הגדול ומתנ"ס חבל יבנה