פרויקט אימון אישי לצעירי חבל יבנה

מכירים את זה שאתם מסתכלים על מישהו וממש רוצים את היכולת להתנהג כמוהו?
ואז עולה השאלה: מאין יש לה את הביטחון הזה? איך זה שהוא פונה בחופשיות לאנשים? לדבר על מה שהוא רוצה? איך היא יכולה?

למה הוא כן ואני לא?
אימון אישי (קואוצ'ינג) הפך לתחום ידוע ואפקטיבי בעבור אנשים בתהליכי שינוי בחייהם והרי מי מאתנו לא בתהליכי שינוי לכל אורך חייו? פעם זה שינוי מקצועי, פעם זוגי, משפחתי וכו....ובכל תהליך שינוי כזה אנחנו נמצאים בצומת קבלת החלטות עם השלכות על המשך חיינו ומתלבטים. ישנם אנשים שההתלבטות מלווה אותם לאורך זמן רב או אך תקופות חיים שלמות.

בזכות האפקטיביות של תחום האימון בארץ ובעולם נפתחו בתי ספר ברמה גבוהה בארץ המזוהים עם הסטנדרט העולמי ובמקביל קמה לשכת המאמנים הישראלית המעגנת את כל התחום באופן מקצועי ואתי.

מטרת האימון האישי לשפר את איכות החיים, לטפח מנהיגות וביצועים אישיים, לאפשר לפרטים ולארגונים ליצור שינויים, לפתח מיומנויות חדשות ולמגר דפוסים ותבניות לא יעילים ואף מזיקים בהתנהלות הפרט והארגון.

האימון הוא תהליך שיטתי מכוון מטרות המתמקד ביחסים שיתופיים (בין המאמן ללקוח) הממוקדים בחשיבה תוצאתית ומתרכזת בבחירה של הלקוח את מטרותיו, יעדיו ואת תכנית הפעולה, ולפיכך ממקסם את השליטה של היחיד בתוצאות הרצויות.

המבנים המרכזיים המכוונים את התהליך הם מכוונות עצמית, מודעות עצמית, תפיסת העצמי, רפלקציה אישית ותובנות אישיות פנימיות.

המחקר האקדמי בתחום האימון האישי צובר עניין הולך וגדל, ובעשור האחרון מתחיל להיווצר בסיס ידע אמפירי בנושא המוכיח שאימון ניהולי, עסקי ואימון לחיים כולם מהווים דרכים יעילות להשגת צמיחה מתמשכת, שינוי והתפתחות של האדם היחיד, קבוצות או ארגונים ועל שיפור ניכר בתפקודים לימודיים אקדמיים; רכישת מיומנות חיים אפקטיביות; עלייה בתחושת המסוגלות העצמית (Self-Efficacy); שיפור ניכר ביכולת הסינגור העצמי; שיפור באסטרטגיות ובתפקודים ניהוליים; עלייה במוטיבציה; שיפור בניהול זמן (סדרי עדיפויות וקבלת החלטות ביחס לניהול הזמן), למידה ושיפור בפתרון בעיות; יצירת שינויים בהתנהגויות ובהתנהלות היום יומית; שיפור אינטראקציות ויחסים עם אנשים; יצירת איזון בחיים ועוד.

למי מתאים אימון אישי?

בעיקרון לכל אדם בריא בנפשו. למי שמאמין שהוא יכול למצות את יכולותיו ולהשיג עוד אך זקוק להכוונה.

לאדם שנמצא בפרשת דרכים ורוצה לראות את חייו במבט על או מהצד כדי לקבל החלטות נכונות בחייו.

לכל מי שרוצה לחשוב ולשקול את בחירותיו באופן אובייקטיבי ואדם אחר שיוכל לומר לו את האמת יעזור לו בבחינת בחירותיו וקבלת החלטות.

לכל מי שרוצה להגשים חלום ולנווט את דרכו בחיים.

מרכז הצעירים חבל יבנה החל לאחרונה בשיתוף פעולה עם בית ספר לאימון אמבישן הפועל במכללה האקדמית וינגייט ומזמין צעירים לתהליך אימון אישי במחיר מסובסד.

לפרטים מוזמנים לפנות ל - 054-5684272