לאחר זכיה במקום השני בעונה התשיעית של "כוכב נולד", דוד לביא , בן המושב בני דרום, יוצא בימים אלה במופע חדש ועל הדרך גם משתת במחזמר בו הוא מגלם אברך סהרורי. אנחנו מתכבדים להזמין את כל ציבור תושבי המועצה, כולל בני נוער מגיל חטיבה ומעלה, להגיע להופעה שלו, בליווי נגנים, שתתקיים אי"ה במוצש"ק פרשת ויחי, אור ל -ט"ו בטבת, 26.12 , בשעה 21:00 באולם המסיבות בבני דרום.
*במופע ישולבו שירים מהמופע "נינה סימון ותפילות אחרות", שבו דוד שר שירים מבית סבא, שירים מהמופע החדש " 60 פעמים בדקה", ושירים שדוד ביצע בתכנית "כוכב נולד", שזכו לביקורות נלהבות מהשופטים והקהל.
מחיר הכניסה להופעה 20 ₪ בלבד (התשלום במזומן).
בואו בשמחה, כדי ליהנות ולפרגן לאמן שגדל בבני דרום, ופורץ כעת לדרך חדשה!
ועדת תרבות בני דרום
 ***
המחלקה לתרבות תורנית בשיתוף מתנ"ס חבל יבנה "טופלה טוטוריטו" מחזמר יהודי לכל המשפחה
הפקה: צבי להט ומאיה פוגל / מוסיקה: רוני וייס / כתיבה ועיבוד: מנחם גולן
6 שחקנים
מחזמר עפ"י סיפורו של  שלום עליכם "האולר". טופלה הוא ילד כבד פה, שאינו יכול לבטא את האות "ק" ומחליף אותה באות "ט" ולכן חבריו מלגלגים ונטפלים אליו ללא הרף.
אי"ה ביום שני ט"ז בטבת (28/12/15) בשעה 17:00 בהיכל התרבות בגבעת וושינגטון
לגילאי 4-104
עלות כרטיס: 15 ₪ לכל אחד (כרטיס חמישי למשפחה חינם)
 
**
שעת סיפור עם גלית שמר "שרשרת המעשים הטובים". אי"ה ביום ראשון  ט"ו בטבת (27/12/15)   בשעה 17.00 בכרם ביבנה. לגילאי 3-7, עלות:10 ₪ לילד 
**
"כך היינו-65 שנות תקומה והתיישבות". סיפורם של 11 ניצולי שואה ו-2 בנות הדור השני מקבוצת התאטרון של מועדון "עמך" רחובות. המופע פותח בסיפורה האישי של שרה ,חברה בקבוצה, מספרת את סיפורה מתקופת השואה, סיפור מרגש על מה שהיא ומשפחתה עברו, סיפור של הישרדות. אך זו נגיעה קטנה בתוך המופע כולו. המופע אינו עוסק בשואה-הוא מתחיל בסיום המלחמה ולוקח את התלמידים לסיפורים על עלייה, התיישבות, הקמת משפחות והחיים בארץ, והמסר העובר הוא מסר של חיים, איך הם קמו מתוך השואה ובחרו בחיים. המופע משלב מוסיקה וקטעי סרטונים.
 
המופע מיועד לנוער מכתה ט' ומעלה ועד הגיל השלישי. אי"ה ביום רביעי כ"ה בטבת  (6/1/16) בשעה 18:00 בהיכל התרבות בגבעת וושינגטון. מחיר כרטיס: 10 ₪
לתלמידים כניסה חופשית